Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

W imieniu Lubelskiego Związku Stowarzyszeń Agroturystycznych zapraszam do uczestnictwa w szkoleniu pn. „Wykorzystanie dziedzictwa lokalnego do budowy produktu turystyki wiejskiej". 

Część teoretyczna szkolenia odbędzie się w dniach 19-20 czerwca 2018 roku w godz. 8.00 - 16.00 w siedzibie Regionalnego Stowarzyszenia Odnowy i Rozwoju „Wokół Bystrej" - Celejów 72A.

Terminwyjazdu studyjnego, w ramach którego uczestnicy odwiedzą obiekty, w których oferta turystyczna oparta jest o dziedzictwo lokalne  zostanie ustalona z uczestnikami szkolenia.
Szkolenie realizowane jest w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju wdrażanej przez Lokalną Grupę Działania „Zielony Pierścień".


Naszkolenie zapraszamy twórców ludowych, właścicieli obiektów noclegowychz terenów wiejskich LSR, twórców i gestorów produktów lokalnych i atrakcji związanych z dziedzictwem lokalnym, lokalni liderzy. Celem szkolenia, obejmującego elementy wykładowe, warsztatowe oraz wyjazd studyjny, jest zbudowanie modelu współpracy między gestorami bazy noclegowej oraz twórcami lokalnymi i właścicielami atrakcji turystycznych bazujących na zasobach dziedzictwa lokalnego.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

 

W związku z powyższym, osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego do dnia  18 czerwca 2018  i przesłanie na adres info@agroturystyka.pl lub na adres pocztowy Lubelski Związek Stowarzyszeń Agroturystycznych, al. Kasztanowa2, 24-150 Nałęczów.

 

Formularz zgłoszeniowy

Informacja dotyczaca szkolenia