Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu „Na wsi najlepiej - 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej",którego celem jest wyłonienie najciekawszych miejsc i atrakcji związanych z turystyką wiejską. Konkurs wraz z działaniami promocyjnymi skierowany jest do właścicieli obiektów turystycznych, podmiotów prowadzących działalność turystyczną na wsi oraz m.in. organizacji i stowarzyszeń turystycznych. Organizatorem konkursu jest Polska Organizacja Turystyczna.

 

Działanie m.in. polega na wyłonieniu 12 najlepszych praktyk w turystyce wiejskiej w 4 kategoriach:

  • Wypoczynek u rolnika
  • Wypoczynek na wsi
  • Oferta uzupełniająca wypoczynek na wsi
  • Tradycyjna kuchnia polskiej wsi
DoKonkursu mogą być zgłaszane wyłącznie przedsięwzięcia turystyczne funkcjonujące na obszarach wiejskich na terenie Polski, w szczególności gospodarstwa agroturystyczne.
Dodatkowo obiekty skategoryzowane, posiadające aktualną rekomendację otrzymują w klasyfikacji od razu 10 punktów (na 60 możliwych w dwóch pierwszych kategoriach).

 

Wypełnione zgłoszenia wraz z materiałami wizualnymi muszą zostać wysłane do 20 lipca 2019 r., godz. 23:59:59.


Zwycięzcykonkursu otrzymają statuetki, a wszyscy laureaci dyplomy z nadanym tytułem „dobrej praktyki" w roku 2019. Każdy z wyróżnionych zaprezentujesię w albumie, który zostanie wydany w nakładzie 10 tys. egzemplarzy. Wszystkie nagrodzone miejsca i atrakcje będą odwiedzane przez profesjonalnych fotografów i blogerów turystycznych. Zdjęcia i relacje zobaczą tysiące osób interesujący się podróżami.

Zapraszamyna oficjalną stronę, na której znajduje się formularz zgłoszeniowy orazregulamin jak również dane teleadresowe do biura konkursu:   ZOBACZ LINK