Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Przed nami XXIV edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2019. Do udziału w Festiwalu zapraszani są uczestnicy w każdym wieku. Swoje zdolności i umiejętności muzyczno-wokalne można prezentować w występach indywidualnych, zespołowych oraz rodzinnych.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 9 stycznia 2019 r., wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod adresem: http://www.domchemika.pl/formularz_koledy/index.php

Występy konkursowe potrwają 5 dni. Pierwsze prezentacje rozpoczynamy w czwartek i piątek, 17 i 18 stycznia, a następnie po weekendowej przerwie, od 21 do 23 stycznia. Przesłuchania będą odbywały się w dwóch blokach: od godz. 09:00 (I blok) oraz od godz. 15.00 (II blok).

 

W związku trwającą modernizacją POK „Dom Chemika" prezentacje konkursowe XXIV Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2019 odbędą się w sali teatralnej w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach, ul. Kowalskiego 1.

 

BOŻONARODZENIOWE SZOPKI PRZESTRZENNE


Zachęcamy również do udziału w konkursie na wykonanieprzestrzennej Szopki Bożonarodzeniowej. Szopka może być wykonana dowolną techniką indywidualnie lub zespołowo przez dzieci, młodzież, dorosłych oraz w kategorii rodzinnej. Wykonane prace wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczać w dniu 22 stycznia 2019 r. w godz. 09.00-17.00 do Galerii ANEKS w POK "Dom Chemika" Puławy.

 

Szczegółowe informacje odnośnie Festiwalu oraz konkursu na szopkę znajdują się w załączonych regulaminach. Prosimy o dokładne zapoznanie się  z zapisami w regulaminie.

 

REGULAMIN - XXIV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL KOLĘD PUŁAWY 2019


REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA - KONKURS NA PRZESTRZENNE SZOPKI BOŻONARODZENIOWE