Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

   Jak co roku, Opolskie Centrum Kultury zaprasza wszystkich wykonawców śpiewających kolędy i pastorałki do wzięcia udziału w XV FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK "KOLĘDA POLSKA". Impreza odbędzie się 10 i 11 stycznia 2017r. (przesłuchania ) od godz. 9.00 w sali kinowej OCK. Koncert finałowy zaplanowano na 22 stycznia (niedziela). Patronathonorowy nad wydarzeni em objęli: burmistrz Opola

Lubelskiego Dariusz Wróbel oraz proboszcz tamtejszej parafii, ks. Krzysztof Kozak.
   Doudziału w konkursie zapraszani są soliści i zespoły wokalne ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich. Nowością tegorocznego konkursu jest podkategoria rodziny, a więc zapraszamy do udziału rodzinyw minimalnym składzie rodzic i dziecko. Każdy uczestnik otrzyma dyplom uczestnictwa, a najlepsi wykonawcy nagrody rzeczowe oraz zaproszenie do udziału w Finale XV Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Kolęda Polska". Koncert laureatów uświetniony zostanie występem  kapeli „Góralska Hora".

   Kartęzgłoszenia oraz regulamin konkursu do pobrania poniżej. Zgłoszenia należy dostarczyć osobiście do sekretariatu OCK w Opolu Lubelskim, przy ul. Lubelskiej 30, 24-300 Opole Lubelskie lub przesłać na adres organizatora z dopiskiem ,,FESTIWAL KOLĘD"
Poniżej do pobrania karta zgłoszenia oraz regulamin.

 

KARTA ZGŁOSZENIA

REGULAMIN