Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

W dniach od 23 do 28 kwietnia Biblioteka Miejska w Puławach zaprasza na święto wszystkich czytelników - Festiwal Książki. Na czas Festiwalu zaplanowano ponad 40 spotkań z autorami, promocje książek, warsztaty, prezentacje multimedialne i zajęcia edukacyjne.Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny.

 

Wieczór otwarcia - 23.04.2017 (niedziela) o godzinie 17.00 w POK „Dom Chemika" (obowiązują bezpłatne wejściówki, ilość miejsc ograniczona.)

Festiwal rozpocznie spektakl sztuk wizualnych pt. „Mały Książę" na podstawie książki Antoine de Saint - Exupèry.

 

Zaś od poniedziałku na miłośników książek czekają spotkania autorskie z pisarzami i blogerami, m.in. z  Małgorzatą Bilską (autorką książki o bracie ALbercie Chmielewskim), Ewą Wołkanowską - Kołodziej (która zaprezentuje w Puławach książkę „Wilno. Rodzinna historia smaków"),Violettą Ozminkowski - Daukszewicz (Michalina Wisłocka - Sztuka kochania gorszycielki), Robertem Maciągiem (laureatem dwóch Trawlerów miesięcznika „National Geographic": za „Podróż Życia" i „Podróżniczą Książkę Roku"), Michałem Rusinkiem (autorem tekstów piosenek Grzegorza Turnaua i Anny Marii Jopek), czy Roksaną Jędrzejewską - Wróbel.

 

Pełny program imprezy znajdziecie Państwo na stronie organizatora-  www.biblioteka.pulawy.pl