Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

6 lipca o godz. 17.30 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika" zaprasza na otwarcie dwóch wystaw fotograficznych: Łukasza Fedorowicza "Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe" oraz Grupy Foto Jazz i Andrzeja Rumianowskiego. Wystawy zainaugurują 47. Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe.


Wystawa Łukasza Fedorowicza jest fotograficzną retrospektywą prezentującą zdjęcia wykonane podczas Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych w Puławach, w latach 2015 -2016. Jest to efekt połączenia fascynacji autora muzyką i fotografią.

 

 

Wystawa Grupy Foto Jazz i Andrzeja Rumianowskiego prezentuje prace pochodzące ze zbiorów Muzeum Jazzu i Polskiej YMCA (Young Men's Christian Association). Zdjęcia dokumentują zjawiska związane z muzyką jazzową. Jest to już 107 wystawa zorganizowana przez Muzeum Jazzu. Do tej pory zbiory muzeum były już prezentowane w 34 miastach Polski.
Wystawę Łukasza Fedorowicza można będzie oglądać w holu dolnym, natomiast wystawę Grupy Foto Jazz i Andrzeja Rumianowskiego na holu górnym POK "Dom Chemika". Obie wystawy będą czynne do 26 lipca 2017 roku.

 

 


 

 

Wernisaż wystaw w holu górnym POK "Dom Chemika" Wstęp wolny.