Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Serdecznie zapraszamy na wernisażwystawy malarstwa Filipa Moszanta pt. „Szczeliny codzienności", który odbędziesię 7 września 2018 r. o godz. 18:00 w Galerii Aneks w Puławskim Ośrodku Kultury "Dom Chemika". Wystawę będzie można oglądaćod poniedziałku do piątku w godz. 08:00 - 16:00 do 30 września  b.r.

 

Wstępwolny.

 

 

 

 

FilipMoszant (ur. w Avignon 15.04.1987).

 

Jak sam podkreśla:

 

„Oddzieciństwa interesuje mnie relacja między tym, co widzę, a tym co umyka moimzmysłom. Gdy byłem mały, często zadawałem sobie pytanie: „Czy można widzieć to,czego się nie widzi?". Rysunek pozwolił mi podjąć próbę uchwycenia częściniewidzialnej oraz odnaleźć nieznane mi dotąd połączenie ze światem ludzi.Podróże, studia licencjackie na ASP we Francji i studia magisterskie na ASP wWarszawie pozwoliły mi rozwinąć moje pojęcie twórczości i sztuki".

„Szczelinycodzienności" są poszukiwaniem rozwoju przez zwykłego człowieka tkwiącego w osiadłymtrybie życia. Ludziom wydaje się, że ich codzienna praca jest monotonna i niema większego znaczenia. Gdy jednak spojrzymy na wszystko z góry, okazuję się,że powtarzalne mikro-czynności tworzą większy obraz czegoś nieuchwytnego iniesamowitego. To w szczelinach codzienności skrywa się wymiar sztuki" - mówi owystawie artysta.