Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Sezon wakacyjny dobiega końca. Przed nami ostatnia "paropozycjia w ramach akcji „WeekendLove Puławy”.  31 sierpnia (sobota) w Pulawach odbędzie się Festyn rodzinny „Pożegnanie lata”.
 
W tym dniu na mieszkańców Puław będzie czekała moc atrakcji. W programie wydarzenia: gry i animacje dla dzieci, zabawy, konkursy, pokaz cyrkowy oraz oczywiście występ gwiazdy.
 
Impreza na Marinie rozpocznie się już o godz. 15:30. Gry ruchowe i zabawy dla najmłodszych poprowadzą animatorki z Kuku Agency. Następnie gwiazda sceny cyrkowej - Tobi zaprezentuje swoje interaktywne show. Pokaz rozpocznie się o godz. 17:00. W puławskiej Marinie wystąpi także Moriah Woods z zespołem. Moriahto autorka tekstów, kompozytorka, multiinstrumentalistka. Pochodzi z miasteczka Paonia w stanie Colorado. Do Polski przyjechała w 2014, gdzieaktualnie mieszka i tworzy. Jej muzyka to alternatywy, akustyczny folkiem połączony z mocniejszym brzmieniem. Koncert artystki rozpocznie się o godz. 18:45. Następnie na scenie zagra Dawid Kwiatkowski.
 
Wstęp nawszystkie wydarzenie jest bezpłatny.
 
Zapraszamy!