Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza na VIII Lubelskie Targi Turystyczne, które odbędą się w dn. 2-4 czerwca 2017 r. na Placu Teatralnym przy Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

 

Lubelskie Targi Turystyczne to jedna z największych imprez promujących turystykę w naszym Regionie Lubelskim oraz turystykę wyjazdową krajową i zagraniczną dla mieszkańców naszego województwa. Wystawcami będą przedstawiciele: gmin i powiatów, biur podróży, obiektów noclegowych, lokalnych organizacji turystycznych, grup działania, stowarzyszeń oraz przedsiębiorców zajmujących się wytwarzaniem regionalnych produktów i świadczeniem różnorodnych usług dla turystów.

 

W tym roku głównym Partnerem Lubelskich Targów Turystycznych będzie Biuro Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii, które zachęciło przedstawicieli różnych regionów Hiszpanii do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. W związku z tym do Lublina przyjadą reprezentanci : Andaluzji, Murcji, Galicji, Gran Canarii, Fuerteventury, Lanzarote, Teneryfy, Formentery, Benidormu oraz Salou.

Podczas imprezy wystawcy będą mieli możliwość nie tylko zaprezentowania swojej oferty turystycznej, ale także prowadzenia sprzedaży. Dzięki plenerowej formie mieszkańcy miasta, województwa lubelskiego oraz goście zainteresowani turystyką, kulturą, kulinariami naszego Regionu, a także niezwykle bogatą ofertą gości z Hiszpanii, będą mogli uczestniczyć w targach nieodpłatnie.

Imprezie towarzyszyć będą liczne atrakcje dla odwiedzających, m.in. symulator 3D z wirtualnymi podróżami po Hiszpanii, występy artystyczne zespołu flamenco, harfistów, tancerzy, animacje taneczne, pokazy kulinarne, degustacje win i produktów hiszpańskich oraz liczne konkursy, w których będzie można wygrać: bilety lotnicze do atrakcyjnych miejsc z wylotem z Lublina, wczasy, obozy dla dzieci i młodzieży. Dodatkowo wydarzenie uatrakcyjni koncert z muzyką klezmerską.