Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

   19-21 maja 2017 roku już po raz VII na kazimierskim Rynku odbędzie się „Spotkanie z Historią" którego organizatorami są: Willys Club Polska - przy wsparciu Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym oraz Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki.
   Myślą przewodnią spotkań jest nie tylko prezentacja pojazdów i mundurówale też i historii PSZ. W latach ubiegłych pojawiła się m.in. postać Misia Wojtka który służył u andersowców. Wystawiane są plansze przedstawiające m.in. przebieg bitwy o Monte Cassino. Będąc na Rynku można uzyskać odpowiedzi na pytania związane zarówno z pojazdami jak i umundurowaniem.
Jak mówi Pan Piotr Lis-Kozłowski w tym roku wystawionych będzie ok 25 pojazdów m.in. GMC (wojskowa 3-osiowa ciężarówka) DODGE WC 51 i 52 (półciężarówki), słynne Willysy, GAZ 69, motory ( m.in. wojskowe z lat 30-tych), K-750. Będą też 2-3 stoiska handlowe z zabawkami dla dzieci, drobnym umundurowaniem itp. Prezentacja rozpocznie się na kazimierskim Rynku 19 maja w godzinach popołudniowych.
W sobotę 20 maja o godz. 10:00Pan Burmistrz Andrzej Pisula wraz z Panem Piotrem Lisem-Kozłowskim dokona oficjalnego otwarcia „VII Spotkania z Historią". Ok godz. 13:00 grupa udaję się w teren z którego na Rynek wróci późnym popołudniem. W niedzielę odbędzie się krótka prezentacja pojazdów.