Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Branża turystyczna obecnie zmaga się z wieloma problemami i pytaniami co do utrzymania własnych przedsiębiorstw i pracowników
na rynku.
Sektorowa Rada ds. Kompetencji Turystyki podejmuje działania, mające na celu ułatwienie przedsiębiorcom z branży turystycznej uzyskanie informacji na temat otrzymania wsparcia w ramach „Tarczy Antykryzysowej” 

Podczas wideokonferencji poruszany został temat narzędzi jakie zostaną wdrożone w ramach „tarczy” dla przedsiębiorców.
Sektorowa Rada ds. Kompetencji Turystyki zwróciła się z prośbą do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości o zorganizowanie szkoleń online dla przedsiębiorców turystycznych z zakresu uzyskania wsparcia finansowego. 
W związku z powyższym Departament Rozwoju Turystyki wspólnie z Polska Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości planują zorganizować od 12 maja 2020 r. do końca czerwca 2020 r. cykl 20 videokonferencji dla przedsiębiorców.
Czas trwania spotkania online to ok 2 godziny (dodatkowo do 3 godzin wsparcia telefonicznego od ekspertów po każdej konferencji).

Głównym celem videoczatów będzie przybliżenie tematyki „Tarczy Antykryzysowej” i pomocy jaką można w ramach niej otrzymać. 
Lokalna Organizacja Turystyczna „Kraina Lessowych Wąwozów” będzie zbierała pytania i problemy, które chcieli byście Państwo,
aby poruszyć podczas konferencji. 
Wszystkie nadesłane pytania zostaną przez nas przekazane do SRKT. 

Najbliższa konferencja odbędzie się 27.04.2020 r. Czekamy na pytania od Państwa pod adresem email: info@kraina.org.pl