Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

 Zapraszamy  do udziału w kolejnym spotkaniu konsultacyjno-warsztatowych poświęconym marce Krainy Lessowych Wąwozów. Podczas cyklu spotkań warsztatowych rozmawiamy na temat stanu obecnego marki Krainy Lessowych Wąwozów, dalszych planów marketingowych, kluczowych celów strategicznych do realizacji w najbliższych latach. Spotkania adresowane są do samorządów, przedsiębiorców i instytucji współpracujących z Lokalną Organizacją Turystyczną „Kraina Lessowych Wąwozów".

 

16 listopada 2017 r. w Wąwolnicy odbyło się pierwsze z cyklu spotkań, kolejne miało miejsce 7 grudnia 2017 r. w Końskowoli.

 

Trzecie z cyklu spotkań odbędzie się 23 stycznia 2018 r. o godz. 10:00 w Puławach (sala konferencyjna hotelu Olimpic na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bosaka 1 w Puławach).


Spotkanie będzie dotyczyć następującego tematu związanego z marką Krainy Lessowych Wąwozów:
Wdrożenie działań
• Kluczowe działania realizujące cele strategiczne w 3 obszarach:
Organizacyjne - jak działa nasza organizacja?
Produktowe - co oferujemy turystom, samorządom i przedsiębiorcom?
Komunikacyjne - jak to komunikujemy?
Zadanie na warsztacie - stworzenie tzw. road map`y (mapy drogowej) na najbliższe 2-3 lata.

 

Spotkania poprowadzi p. Michał Basiński z firmy Synergia z Lublina, który odpowiadał m.in. za opracowanie „Programu rozwoju turystyki w województwie lubelskim do 2020 roku z perspektywą do 2030 r."
Liczymy na Państwa obecność i aktywny udział w dalszej pracy warsztatowej i dyskusji. Proszę o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 18 stycznia 2018 r. na adres e-mailowy: info@kraina.org.pl lub pod numerem telefonu: 81 501 61 01.