Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

"Dom Chemika" w Puławach zachęca wszystkie dzieci oraz ich rodziców do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Dziecka. Dwa zespoły teatralne działające pod po kierunkiem instruktorki Anny Filipiak przygotowały na ten dzień dla najmłodszych następujące przestawieni: 

 

„Powitanie Wiosny" - bajka muzyczna na podstawie tekstów i piosenek Magdaleny Wieloch, w wykonaniu Dziecięcego Teatrzyku „Figielek" - najmłodszej grupy teatralnej działającej w "Domu Chemika" (mali aktorzy to dzieci w wieku 6 -7 lat).

Przedstawienie jest krótką inscenizacją o tym, jak dzieci wraz z mieszkańcami lasu pragną powitać wiosnę i jakie wyłaniają się problemy z tym związane. Czy wszystko się uda? Tego widzowie dowiedzą się już na spektaklu.

 

Reżyseria: Anna Filipiak

Scenografia: Aleksandra Kozak-Kotowska

Oświetlenie: Marek Kozak-Kozak

 

 

„Smocze Siostry" - premiera w wykonaniu Teatru „Agrafka" z Osiedlowego Domu Kultury „Amik".

To historia o trzech smoczych siostrach, ich pragnieniach i przygodach. Bohaterką przedstawienia jest również mała Dorotka, która dowiaduje się, że czasami nieświadomie można wyrządzić komuś krzywdę, dlatego każda podejmowana przez nas decyzja, powinna być dokładnie przemyślana, bo nasze czyny mogą mieć ogromny wpływ na życie innych.

W spektaklu grają dzieci w wieku 8-12 lat.

 

Reżyseria: Anna Filipiak

Scenografia: Katarzyna Kuta i Aleksandra Kozak-Kotowska

Opracowanie muzyczne: Michał Matras

Oświetlenie: Marek Kozak-Kozak

 

 

Pomiędzy spektaklami planowana jest przerwa, podczas której dzieci będą zaproszone na patio "Domu Chemika" do wspólnych zabaw z animatorami. Po premierach przewidziany jest słodki poczęstunek dla dzieci.

 

 

Przedstawianie odbędą się 1 czerwca w małej sali teatralnej POK „Dom Chemika" o godz. 17:00

 

Wstęp: wejściówki - do odbioru na portierni.