Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby zainteresowane spędzeniem urlopu na wsi na Targi Turystyki i Wypoczynku w Toruniu. Impreza Targowa odbędzie się już w najbliszy weekend, między 22 a 23 marca 2018 r.
   W ramach kampanii "Odpoczywaj na wsi" Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną "Kraina Lessowych Wąwozów" obsługiwać będzie stoisko Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 

Na stoisku czekać będą na Państwa liczne foldery promocyjne oraz pomocne publikacje, które przybliżą tematyke Polskiej wsi oraz wypoczynku w sprawdzonych gospodarstwach agroturystycznych. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci, które będą mogły skorzystać z warsztatów ze zdobienia żelaza, podczas których za pomocą stempli kowalskich będzie można przyozdobić modele zawiasów oraz metalowe medaliony. W ramach lekcji muzealnych zostanie zorganizowana wycieczka na stoisku pt. „Szlakiem żelaza i kowalskich tradycji" - podczas której uczestnicy zapoznają się z życiem oraz pracą kowala. Przewidziano również konkursy z nagrodami na najładniejszą podkowę oraz na najorginalniejsze zdobienie żelaza.

   Zapraszamy serdecznie na Stoisko "Odpoczywaj na Wsi" (Centrum Targowe PARK, ul. Szosa Bydgoska 3, 87-100 Toruń).