Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Serdecznie zapraszamy na Targi Regionów i Produktów TOUR SALON, które odbywać się będą od 14 do 16 lutego 2020 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul. Głogowska 14.

  

Trzydniowym targom towarzyszyć będą spotkania z podróżnikami. W tym roku gośćmi TOUR SALON będą m.in. Dorota Chojnowska i Selima Saffarini podróżujących przez świat na bambusowych rowerach, autorzy bloga Ale Piękny Świat - miej odwagę marzyć, Kasię i Łukasza - miłośników podróży, autorów bloga z Gdzie słońce dla nas wschodzi, Magdę Gorlas, która wraz z Karoliną Jonderko, jako pierwsza drużyna kobieca w historii, wzięły udział w rajdzie Mongol Rally, Piotra i Kasię z serwisu CampRest. Podczas targów TOUR SALON odbywa się także Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń i wiele innych atrakcji.

 

Szczególnie zapraszamy na stoisko Polskie Marki Turystyczne, gdzie dostępne będą m.in. materiały Krainy Lessowych Wąwozów dotyczące walorów turystycznych regionów, sposobu na aktywny wypoczynek, pomysłów na przyjazd z dziećmi, czy inspiracji na temat wartych zwiedzania miejsc o znaczeniu kulturowym.

 

Więcej o targach: https://www.tour-salon.pl/pl/