Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Szpital Kardiologiczny

Rodzaj obiektu Sanatorium
Właściciel: Zakład Leczniczy Uzdrowisko Nałęczów S.A.
Adres: Al. Górskiego 5
24-140 Nałęczów

Gmina Nałęczów
E-mail: rezerwacje@zlun.pl
Telefon: 81 501 60 27
Ilość pokoi:
Ilość miejsc:
Znajomość języków obcych
Angielski ,

Ceny:
Cena za osobę: 160.00 do 180.00


Wyżywienie
Dostęp do kuchni: Nie
Angielski Udogodnienia dla osób niepełnosprawnychDostęp do internetuOdległość do kawiarni - 0.2kmOdległość do restauracji - 0kmMożliwość jazdy konnej - 1.5kmMożliwość wędkowania - 0.6kmWypożyczalnia rowerów - 0kmOdległość do basenu - 0.3kmOdległość do wypożyczalni nart - 7kmOdległość od SPA - 0km
Lokalizacja na mapie
Opis:
Obiekt położony na terenie Parku Zdrojowego. Wokół budynku piękne tereny zielone, idealne na spacery i relaks psychiczny. Uzdrowisko Nałęczów prowadzi wczesną i późną rehabilitację po zawałach serca i zabiegach kardiologicznych, chorobę wieńcową, nadciśnienie tętnicze, nerwicę sercową - naczyniową.
Z pomocy kardiologów można skorzystać na kilka sposobów: podczas pobytu leczniczego w sanatorium ( komercyjne, na skierowanie NFZ.


Informacje dodatkowe
Specjalistyczny szpital z Oddziałem Intensywnej Opieki Kardiologicznej, bazą zabiegową rehabilitacji ruchowej, 2 i 1 - osobowe pokoje, komfort **, jadalnia, msze święte na miejscu. W obiekcie: winda, sale do rehabilitacji ruchowej, gabinet psychologa, gabinety do kompleksowej diagnostyki kardiologicznej. Przy obiekcie płatny parking.

Pokoje 1- i 2-osobowe z łazienką i WC.
Wyposażone w:
telefon,
radio,
TV-sat,
czajnik bezprzewodowy.

Koronografia:
Cewnikowanie serca jest inwazyjnym badaniem, które polega na wprowadzeniu jednego lub więcej cewników do serca i otaczających naczyń. Przez cewnik wstrzykiwany jest specjalny (widoczny w promieniach Rentgena) barwnik tzw. "kontrast", który umożliwia wykonanie szczegółowych zdjęć naczyń krwionośnych zaopatrujących serce. Cewnikowanie serca jest często przeprowadzane w celu oceny naczyń wieńcowych (doprowadzających krew do mięśnia serca). Badanie dostarcza również informacji o wyglądzie i funkcji zastawek serca, zdolności do tłoczenia krwi i ciśnieniach panujących w komorach serca.

Zapewniamy profesjonalne leczenie osób z chorobą wieńcową, specjalizujemy się w rehabilitacji chorych po transplantacji serca. Kuracja w Nałęczowie to również możliwość leczenia chorób współistniejących np. układu ruchu, regeneracji sił fizycznych i psychicznych w stanach wyczerpania, szansa na profesjonalne przebadanie serca.

Uzdrowisko Nałęczów jest szczególnie wskazane przy leczeniu chorób układu krążenia. Tutejszy mikroklimat sprzyja obniżeniu ciśnienia tętniczego a bogata w magnez woda znakomicie uzupełnia gospodarkę mineralną organizmu osób narażonych na stres i rekonwalescentów.
Uzdrowisko Nałęczów prowadzi wczesną i późną rehabilitację po zawałach serca i zabiegach kardiologicznych, leczy chorobę wieńcową, nadciśnienie tętnicze, nerwicę sercowo-naczyniową.

Z pomocy kardiologów można skorzystać na kilka sposobów: podczas pobytu leczniczego w sanatorium (komercyjne, na skierowanie NFZ.
Lista typów pokoi
Brak informacji o pokojach
Opinie
    Brak opinii
Twój komentarz
E-mail:
Nick/Pseudonim:
Komentarz:
Ocena:
Ile to jest 2+17=
Dodaj zdjęcie: