Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Zapraszamy na KąpieliskoMiejskie by razem przenieść się w klimat mazurskich jezior i razem świętować„Szanty i Ryby w Opolu Lubelskiem". Tegoroczną edycję stawiamy na integracjępoprzez szereg różnego rodzaju konkursów, zawodów oraz przejażdżki motorówką.

 

Tradycją, którejzdecydowanie nie może zabraknąć wręcz bez niej by się impreza nie odbyła o tymtytule to  RYBA. Świeży pachnący grilowany pstrąg serwowany na miejscuprzez "PUSTELNIĘ Ryby/Zajazd Rybacki". Podczas wydarzenia usłyszymyszanty, jak również koncerty zespołów: z Opola Lubelskiego "HighLife" oraz "Słowiany" z Krakowa. Mamy nadzieję, że muzyka będzienie tylko do posłuchania, ale i do potańczenia. W tym roku postanowiliśmyzakończyć wydarzenie potańcówką z DJ-em.

 

Zapraszamy Was wilki morskie z Opola Lubelskiego i okolic, niezależnie odwieku, do wzięcia udziału w konkursach i zawodach podczas imprezy plenerowej"Szanty i Ryby" na Kąpielisku Miejskim w Opolu Lubelskim:

 

1. Rodzinne zawody kajakowe (zapisy w dniu imprezy u ratowników)

2. Turniej Siatkówki Plażowej (zapisy sekretariat OCK tel.81 827 25 67)

3. Otwarte Zawody Wędkarskie (zapisy PZW"Sazan" Opole Lubelskiesekretariat OCK udzieli informacji)

 

Zachęcamy do udziału w konkursach, zawodach inajważniejsze do wspólnego spędzenia czasu nad wodą.

 

Zapraszamy 28 lipca 2019r.od godziny 16.00, wstęp wolny

 

Zapraszamyw imieniu OCK, Gminy Opole Lubelskie, PUSTELNIA/Ryby/Zajad Rybacki,Stowarzyszenie Ratownictwa Polskiego, koło PZW "Sazan".