Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

2 lutego w Nałęczowie odbyło się spotkanie podmiotów zajmujących się działalnością turystyczną i organizacją konferencji z przedstawicielami Lubelskie Convention Bureau.

 

Podczas spotkania zaprezentowana została działalność Lubelskiego Centrum Konferencyjnego, ale przede wszystkim działalność Lubelskie Convention Bureau, które jest jednym z 13 tego typu ośrodków funkcjonujących w Polsce. Zadaniem Biura jest przede wszystkim promocja potencjału eventowego województwa lubelskiego oraz pozyskiwanie nowych wydarzeń dla regionu. Aby lokalny potencjał mógł być właściwie wypromowany konieczne jest posiadanie szczegółowych informacji o zasobach regionu. Podczas spotkania uczestnicy mieli możliwość zaprezentowania swojej działalności i omówienia jej zwłaszcza w kontekście przystosowania do wykorzystania w turystyce biznesowej i konferencyjnej.

 

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele podmiotów z terenu Krainy Lessowych Wąwozów: Hotelu Słowik z Poniatowej, Hotelu Montis z Poniatowej, Hotelu Przepióreczka z Nałęczowa, Winnicy Las Stocki, Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym, Puławskiego Parku Naukowo-Technologiczny, Ośrodka Biały Lew z Romanówki koło Wojciechowa, Wellness & Spa W Krainie Alicji z Nałęczowa, Olejarni Skarby Natury z Zabłocia w gminie Markuszów.


Zapraszamy do współpracy inne podmioty zainteresowane wspólną promocją.