Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

 Lokalna Organizacja Turystyczna "Kraina Lessowych Wąwozów" organizuje  spotkanie z przedstawicielami Lubelskie Convention Bureau, które działa w ramach Lubelskiego Centrum Konferencyjnego. Spotkanie odbędzie się 2 lutego o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Nałęczowie.

 

Działalność Lubelskiego Centrum Konferencyjnego w Lublinie nie ogranicza się jedynie do organizacji wydarzeń konferencyjnych. Zadaniem LCK jest także kreowanie marki biznesowej województwa lubelskiego. Jak wynika z rozmów przeprowadzonych z przedstawicielami LCK otrzymują oni wiele zapytań o możliwości organizacji spotkań biznesowych oraz konferencji. Nie mniejsze zainteresowanie jest ofertą towarzyszącą. Bardzo często o wyborze miejsca konferencji decydują nie tylko warunki związane z przeprowadzeniem debaty, lecz to co można zaproponować uczestnikom w godzinach popołudniowych.

 

Na spotkanie zapraszamy zarówno właścicieli obiektów organizujących konferencje lub spotkania biznesowe, ale również przestawicielu podmiotów oferujących wszelkiego rodzaju warsztaty, degustacje oraz inne formy aktywnego spędzenia czasu.

 

Spotkanie z przedstawicielami Lubelskiego Centrum Konferencyjnego i skorzystanie z ich doświadczeń będzie doskonałą wskazówką do opracowania własnej oferty skierowanej do grup biznesowych. Podczas spotkania zostaną również omówione możliwości współpracy w zakresie przygotowania oraz promocji oferty biznesowo konferencyjnej na terenie Krainy Lessowych Wąwozów.

 

Zgłoszenia udziału w spotkaniu będę przyjmowane pod adresem e-mailowym: info@kraina.org.pl do 30 stycznia 2017 r.