Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

W imieniu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej „GG" zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium pt. „Specjalizacja oferty turystyki wiejskiej" podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu.

 

Seminarium odbędzie się dnia 24 lutego br., o godz. 12.00 we Wrocławskim Centrum Kongresowym, Sala 351-352, ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław.


Seminarium będzie realizowane w ramach cyklu seminariów pod łączną nazwą: „Integracja środowiska turystyki wiejskiej i agroturystyki z przedstawicielami branży turystycznej". Organizatorem seminarium jest Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „GG" na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


W programie seminarium:
• Rola samorządów w kreowaniu i promocji oferty turystyki wiejskiej
• Działania Eurogites na rzecz promocji turystyki wiejskiej w Europie
• Rola kategoryzacji Wiejskiej Bazy Noclegowej w kształtowaniu jakości usług oraz specjalizacji turystyki wiejskiej
• Rola Zagród Edukacyjnych w tworzeniu specjalizacji oferty turystyki wiejskiej na przykładzie województwa dolnośląskiego
• Wioski tematyczne jako czynnik rozwoju turystyki wiejskiej.
• Dyskusja

 

 

Zgłoszenia udziału w seminarium przyjmowane są telefonicznie pod nr 81 501 43 11, bądź mailowo federacja@agroturystyka.pl do dnia 23 lutego 2017 r.

 

 


Podczas targów na stoisku ODPOCZYWAJ NA WSI dostępne będą także materiały dotyczące turystyki wiejskiej w Krainie Lessowych Wąwozów. Zachęcamy do odwiedzenia stoiska.