Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium pt. „Promocja oferty turystyki wiejskiej”, które odbędzie się dnia 23 listopada 2018 roku, w godz. 10-15 – 13.15  w Pałacu Kultury i Nauki, IV piętro w Sali Rudniewa, Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa. Seminarium będzie elementem Kampanii „Odpoczywaj na wsi” i będzie towarzyszyło  XXVI Międzynarodowym Targom Turystycznym TT Warsaw.

Seminarium realizowane będzie przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej „GG” oraz Lokalną Organizację Turystyczną„Kraina Lessowych Wąwozów” na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w ramach Kampanii „Odpoczywaj na wsi” .

Seminarium poświęcone będzie aspektom związanym z promocją oferty turystyki wiejskiej, jej wyzwaniami oraz osiągnięciami.  Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z doświadczeniami innych krajów w zakresie promocji turystyki wiejskiej, z planami promocyjnymi Polskiej Organizacji Turystycznej oraz wyzwaniami jakie stoją przed polską turystyką wiejską w zakresie promocji. Zostaną również zaprezentowane dobre przykłady działań promocyjnych z wykorzystaniem mediów społecznościowych oraz specjalizacji w promocji oferty turystyki.

Zwracamy się z serdeczną prośbą o rozpowszechnienie informacji o planowanym Seminarium oraz o wzięcie w nim czynnego udziału.