Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Zachęcamy wszystkich do wspólnego świętowania 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej! Marszałek Województwa Lubelskiego i Prezydent Miasta Puławy zapraszają 1 maja do Mariny Puławy na Piknik Europejski. 

 

W programie :

- od godziny 12:00 strefa gier i zabaw dla dzieci, liczne konkursy z nagrodami, animacje i strefa dmuchanych atrakcji oraz wyjątkowa kuchnia europejska. Ponadto mobilne punkty informacyjne dot. funduszy europejskich oraz stoiska promocyjne.

- Na muzycznej scenie wystąpią wspaniali, utalentowani lokalni artyści z naszego Ośrodka: Zespół Pieśni i Tańca „Powiśle", Kapela Ludowa, Zespół Baletowy „Etiuda", a także młodzi wokaliści - podopieczni Mariusza Przybysia, Zbigniewa Jonaka i Michała Matrasa.

- O 17:00 na naszej scenie wystąpi zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji The Voice Kids oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci - Roksana Węgiel. 

- O godz. 18:00 sceną zawładnie mocne, rockowe brzmienie - Wojtek Cugowski z zespołem!

Po raz pierwszy w Puławach gościć będzie Prezydent RP Andrzej Duda wraz z Małżonką.
Ze względu na obecność pary prezydenckiej na terenie wydarzenia oraz jego najbliższym obszarze będą wprowadzone podwyższone środki bezpieczeństwa. Prosimy o stosowanie się do zaleceń służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo wszystkich uczestników pikniku.