Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Ministerstwo Rozwoju wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną, której Lokalna Organizacja Turystyczna „Kraina Lessowych Wąwozów” jest członkiem wprowadza kolejną akcję  „Nie rezygnuj – zmień termin! Nic na tym nie tracisz”, której celem jest pomóc branży turystycznej. 
 
Przedsiębiorcy z branży turystycznej otrzymali możliwość oferowania voucherów za odwołane z powodu pandemii koronawirusa wycieczki, noclegi, imprezy oraz wszystkie inne usługi turystyczne.
Klienci, którzy zdecydują się na wybranie vouchera będą mieli możliwość wykorzystać go przez rok od dnia, w którym miała się odbyć impreza turystyczna lub w którym miało się odbyć wydarzenie, za które klient wniósł zapłatę. W przypadku wycieczek można też zmienić miejsce.

Jedyne co należy zrobić to zapytać swojego touroperatora, hotel czy atrakcję turystyczną o możliwość zamiany wykupionej usługi na voucher. W ten sposób branża turystyczna otrzyma pomoc od swoich gości. Wartość vouchera nie może być niższa od kosztów poniesionych do tej pory przez klienta.
Vouchery mogą być wydawane przez podmioty turystyczne oferujące takie usługi jak: usługi hotelarskie, przewodnickie, pilotów wycieczek, imprezy turystyczne, kongresy i wystawy, działalności kulturowe, działalności sportowo-rekreacyjne.
 
Źródło: https://www.pot.gov.pl/pl/nowosci/polecane/nie-rezygnuj-z-podrozy-wybierz-voucher
                                                                                                              https://www.polska.travel/pl/aktualnosci/nie-rezygnuj-z-podrozy-%E2%80%93-wybierz-voucher