Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Opolskie Centrum Kultury zaprasza wszystkie dzieciaki 01.06. (czwartek) na obchody Dnia Dziecka organizowane pod hasłem "Miasto Marzeń". Impreza odbędzie się w plenerze na boisku obok Komendy Powiatowej Policji przy ul. 25-lecia PRL w Opolu Lubelskim.

 

Podczas wydarzenia będzie można między innymi oznakować rower (prosimy zabrać ze sobą dowód zakupu), pobawić się chustą animacyjną, wziąć udział w grach plenerowych, poskakać na dmuchańcach. Poczuć się jak strażak o co zadba OSP KSRG Opole Lubelskie. Pokazy sprzetu policyjnego oraz strażackiego. Pobawić się z wielkimi maskotkami: Myszką Miki, Myszką Minnie, Shrekiem, Fioną i Smoczycą. Będą również atrakcje gastronomiczne lody i inne słodkości oraz warsztaty ze Stowarzyszeniem Wspierania Aktywności Twórczej.

Ciekawą propozycją będzie również widowisko plenerowe dla dzieci pt. "Nowe szaty cesarza" w wykonaniu Teatru Pantomimy Komparsowie z Lublina. Podczas Dnia Dziecka odbędzie się konkurs palstyczny "Miasto marzeń" z gwarantowanymi nagrody do którego już dziś zachęcamy.Oczywiście zapraszamy nie tylko dzieciaki, ale również rodziców i dziadków.

Tego dnia atrakcji wystarczy dla wszystkich. Start o godzinie 15:00

1 czerwca odbędzie się również akcja charytatywna „Pomóżcie nam pomagać"! Wolontariusze PCK będą zbierać pieniądze dla siedmioletniego Arturka chorego na autyzm.

Wspomóżmy jego leczenie metodą przeszczepu komórek macierzystych!