Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

   W czwartek, 16 lutego o godzinie 13.00 w sali 131 Puławskiego Ośrodka Kultury odbędzie się spotkanie dotyczące projektu Młodzi LUBią Kulturę skierowane do wszystkich, którym kultura jest bliska, którzy chcą tworzyć kulturę, aktywnie w niej uczestniczyć oraz zmieniać rzeczywistość wokół siebie.

   Zapraszamy nauczycieli i nauczycielki, animatorów i animatorki, edukatorów i edukatorki, pracowników instytucjikultury i organizacji pozarządowych.

Projekt Młodzi LUBią Kulturę. Lubelska Siec Edukacji Kulturalnej to bezpłatny program edukacyjny, który ma na celu stworzenie szerokiej sieci instytucji, organizacji, szkół, grup nieformalnych, animatorów i animatorek, edukatorów i edukatorek zajmujących się edukacją kulturową w regionie lubelskim.

   W ramach programu zapraszamy Państwa do skorzystania z programu szkoleń i warsztatów Inkubatora Młodzi LUBią Kulturę. Ważnym elementem będzie realizacja poprzez system mikrograntów ok. 100 małych programów edukacyjnych, tworzonych przez lokalnych animatorów we współpracy z ekspertami. Program grantowy skierowany będzie do absolwentów i absolwentek Inkubatora.

 

Wstęp wolny!

Szczegóły: Młodzi LUBią Kulturę - informacje szczegółowe