Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

   Międzynarodowy DzieńTeatru (27 marca) to święto ustanowione dla upamiętnienia inauguracji TeatruNarodów w Paryżu - festiwalu, na którym spotkały się teatry z obu stron„żelaznej kurtyny". W tym roku przypada już 58. rocznica wydarzenia.

 

   Międzynarodowy DzieńTeatru to wielkieświęto kulturalne, w którego obchody włącza się także nasz Ośrodek. W tym rokuuczcimy Dzień Teatru specjalnieprzygotowanymi na tę okazję premierowymi spektaklami Teatru SPUT², Teatru Lalek MUCHOMOR oraz programem artystycznym Teatralny Misz-Masz.

 

  • 29 marca o godz. 18:00 w Puławskiej Galerii Sztuki, będziemy mieli okazję wysłuchać prezentacji najlepszych recytatorów z Koła Konferansjerów i Recytatorów prowadzonego przez Annę Filipiak-Matras. Wstęp na Teatralny Misz-Masz: zaproszenia i bilety w cenie 5 zł.
  • Premierowy spektakl Teatru SPUT² pt. "Zołza(y)" na podstawie scenariusza Grzegorza Śmiałka "Siostry" w reż. Katarzyny Grudzień zobaczycie 30 marca 2019 r. o godz. 17:00. Wstęp na zaproszenia.
  • "Skarpety Rakiety" to lalkowy spektakl Teatru MUCHOMOR opowiadający o zaginionych w czeluściach pralki skarpetkach. Premiera przedstawienia odbędzie się 31 marca 2019 r. w Puławskiej Galerii Sztuki o godz. 16.01.

 

   Tuż po premierachspektakle będą dostępne dla szerszej publiczności. Zachęcamy do śledzenianaszej strony i profilu na Facebooku.