Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

   W dniach 1 - 3 marca 2019 roku na stadionie we Wrocławiu odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego. Na stoisku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Odpoczywaj na wsi" można było zapoznać się z ofertą turystyczną polskiej wsi oraz z ofertą Lokalnej Organizacji Turystycznej "Kraina Lessowych Wąwozów". Do dyspozycji odwiedzających dostępne były liczne materiały promocyjne - foldery, mapy, poradniki, przewodniki oraz ulotki ofertowe.
   Na stoisku „Odpoczywaj na wsi" możnabyło nie tylko skorzystać z profesjonalnego doradztwa ale również aktywnie uczestniczyć w przygotowanych przez twórców ludowych warsztatach oraz pokazach dawnych zawodów związanych z dziedzictwem kulturowym polskiej wsi.

Padało dużó pytań o turystykę konną okolic Kazimiwrza Dolnego, Puław i Nałęczowa. Turystów w dużej mierze interesowały szlaki rowerowe oraz miejsca noclegowe w regionie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również same lessowe wąwozy.

   Już teraz zapraszamy serdecznie na kolejne wydarzenie targowe w których będzie brała udział Kraina Lessowych Wąwozów -Targi Regiony  Turystyczne NA STYKU KULTUR które odbędą się w dniach 22 - 24 marca 2019 r w Łodzi.