Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

   Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show które odbędą się w Nadarzynie koło Warszawy w dniach 18 - 20 października 2019 r. w PTAK WARSAW EXPO, al. Katowicka 62. 

   Trzydniowym targom towarzyszyć będzie szereg atrakcji m.in.: oferta ciekawych destynacji turystycznych w kraju i na świecie, degustacje potraw, pokazystrojów narodowych, sztuk walki, tradycyjnych tańców. Targi dadzą możliwość uczestnictwa w festiwalu podróżników, prelekcjach i spotkaniach m.in.: z Martyną Wojciechowską, Aleksandrem Dobą, czy Beatą Pawlikowską. Podczas targów odbędzie się także konferencja pt. „Z TRADYCJĄ W PRZYSZŁOŚĆ - DESIGN THINKING o turystyce wiejskiej i agroturystyce" organizowana przez Polską Fedrerację Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" przy współpracy z Lokalną Organizacją Turystyczną "Kraina Lessowych Wąwozów" na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i rozwoju Wsi (więcej informacji o konferencji: KLIKNIJ TUTAJ).

  

   Podczas Targów zapraszamy w szczególności na stoisko Polskie Marki Turystyczne (Hala D) gdzie dostępne będą m.in. materiały Krainy Le ssowych Wąwozów, dotyczące walorówturystycznych regionu, sposobów na aktywny wypoczynek, pomysłów na przyjazd zdziećmi, czy inspiracji na temat wartych zwiedzenia miejsc o znaczeniu kulturowym.

Jednocześnie polecamy również stoisko "Odpoczywaj na Wsi" Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi (Hala D) z szeroką ofertą agroturysktyki w całej Polsce. 

Więcej o targach: https://worldtravelshow.pl/

 

Tegorocznym Krajem Partnerskim targów World Travel Show zostały Indie!