Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika" zaprasza w sobotę 8 kwietnia na lalkowy spektakl Teatru MUCHOMOR „ O Rycerzu Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce".

 

Spektakl opowiada o tym, że to co z pozoru jest piękne, nie zawsze jest wartościowe. W Królestwie Pięknogrodzie Królewnę Pięknotkę irytuje fakt, ze wszyscy widzą w niej tylko to,że jest śliczną panienką, a nie również mądrą i wrażliwą osobą. Nie podobają się jej zalotnicy - Książę Bławatek, Baron Modniak i Królewicz Piękniewicz egoistycznie zapatrzeni w siebie i swoją urodę.

 

Królewna wymyśla fortel, by przekonać się, kto zasługuje na jej rękę. Pomaga jej w tym Wiedźmiła. Serce Pięknotki skradł niepozorny, pełen kompleksów z powodu pryszczy, Rycerz Pryszczycerz. Królewna dostrzegła w nim wartości o wiele ważniejsze niż uroda.

Bajkę wg Marty Guśniowskiej wyreżyserowała oraz przygotowała lalki i scenografię instruktorka zespołu Grażyna Idzik - Dominiak. O stronę muzyczną zadbał Zbigniew Jonak.

 

Spektakl zostanie zaprezentowany w sobotę 8 kwietnia br. o godz. 16:30 w małej sali teatralnej POK "Dom Chemika". Wstęp 7 zł.

 

 

 
TEATR LALEK MUCHOMOR

 

 

TEATR LALEK MUCHOMOR