Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

   Wieczór ze Stanisławą Celińską i zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko będą mogli państwo spędzić w Święto Kobiet - 8 marca 2017 r. Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury "Dom Chemika".
   Bilety w cenie 65 zł (parter) i 60 zł (balkon) do nabycia w kasie POK (tel. 81 886 20 24) oraz na Biletyna.pl i Kupbilecik.pl
Stanisława Celińska aktorka i piosenkarka, przez wielu krytyków okrzyknięta polską Cesarią Evora. Wspólnie z wybitnym muzykiem Maciejem Muraszko dla swoich wiernych słuchaczy przygotowała płytę "Atramentowa",do której słowa piosenek przygotowali m. in Wojciech Młynarski i MuniekStaszczyk. Po ukazaniu się płyty "Atramentowa" szybko zyskała sympatię słuchaczy, by w końcu zdobyć status "Platynowej Płyty".
   W swoich piosenkach Stanisława Celińska dotyka tematów trudnych i życiowych. Jak samo mówiła niektóre z nich dotyczą bezpośrednio jej życia, ale również życia wielu ludzi, którzy "pogubili się" w pędzie dnia codziennego, lekkomyślności i wiary w niezniszczalność!