Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

 
26 lutego 2017 roku w Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej odbędzie się akcja charytatywna, która ma na celu zebranie środków finansowych na leczenie pochodzącej z Poniatowej Emilii Kołodziejczyk. Emilka ma 5 lat, w 2016 roku wykryto u niej nowotwór złośliwy - nieoperacyjny guz mózgu. Obecnie poddawana jest leczeniu chemioterapią w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Dojazdy oraz pobyty w trakcie leczenia są bardzo kosztowne dla rodziny, dlatego konieczna jest pomoc.


Podczas koncertu, który rozpocznie się o godzinie 15:00, wystąpią dzieci i młodzież ze szkół z gminy m.in. z przedszkola, Szkoły Podstawowej w Poniatowej, Szkoły Podstawowej w Poniatowej Kolonii, Zespołu Szkół w Poniatowej, zespół Bystrzacy, Wiolinki, Dziecięca Kapela Ludowa oraz soliści CKPiT oraz raper Adrian Zaga Zagajewski. Planowany jest kiermasz różnego rodzaju drobiazgów, aukcja prac plastycznych i rękodzieła oraz kiermasz ciast i pierogów. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pomoc dla dziewczynki.


Zapraszamy do udziału w koncercie, zachęcamy także do przekazania 1% podatku dla Emilki - KRS 0000249753 cel szczegółowy: Emilia Kołodziejczyk lub wpłaty na konto Fundacji "Nasze Dzieci" przy Klinice Onkologii w Instytucie "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka" nr konta 76 1240 1109 1111 0010 1163 7630 tytułem Emilia Kołodziejczyk.