Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Magiczne ogrody zapraszają na kolorowe święto, podczas którego zapragniecie tańczyć z radości!

   W najbliższy weekend (12 i 13 maja) odbędzie się drugie wydarzenie w Magicznych Ogrodach w tym sezonie. W sobotę i niedzielę od 10 rano czekać na Was będą wspaniałe atrakcje. Bohaterkami wydarzenia będą Wróżki Smużki. Zaprezentują Wam swój wyjątkowy taniec radości z kwiecistymi wstęgami i na Waszych oczach pomalują świat tysiącem barw! Poznacie nowe ruchy taneczne i weźmiecie udział w zabawach wzmacniających rodzinne więzi. Animacje będą się odbywać między innymi na Zamku Wróżek. Możecie się także spodziewać widowiskowego pokazu podczas parady, na której Wróżki będą ubarwiać świat tysiącami płatków kwiatów.
   Do Waszej dyspozycji w Magicznych Ogrodach są wszystkie atrakcje w cenie biletu, lodziarnie i kawiarnie oraz szeroki wybór gastronomii i sklepy z tematycznymi pamiątkami. Ponadto darmowe i przestronne parkingi, a także schludne i komfortowe toalety wyposażone w przewijaki. Czas odwiedzin w parku jest nielimitowany.

   Wydarzenie „Kolorowy Ogród Wróżek Smużek” będzie trwało od soboty do niedzieli. Podczas imprezy park będzie czynny od 10:00 do 19:00. W tygodniu Magiczne Ogrody są otwarte od 10:00 do 17:00. Bilety dostępne są na stronie www.magiczneogrody.com oraz w kasach parku. Informacje o nadchodzących wydarzeniach dostępne są pod adresem: http://magiczneogrody.com/wydarzenia/ oraz na fanpage’u parku.