Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

 Lokalna Organizacja Turystyczna "Kraina Lessowych Wąwozów" wspólnie z Polską Federacją Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" realizuje na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi projekt w ramach kampanii "Odpoczywaj na wsi" na 2018 rok.

 

Projekt zakłada obsługę merytoryczną stoiska "Odpoczywaj na wsi" podczas 11 imprez targowych organizowanych w tym roku na terenie Polski.

 

Stoisko Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi pojawiło się już na Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu w dniach 9 - 11 luty 2018 roku.

 

Wkrótce ofertę turystyczną polskiej wsi będzie można poznać podczas Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego we Wrocławiu, które organizowane będą w dniach 23-25 lutego 2018 r. w Hali Stulecia. 

 

Na turystów odwiedzających stoisko czekać będą materiały promujące polską wieś. Oferta będzie obejmowała zarówno bazę noclegową, w tym gospodarstwa skategoryzowane, jak i ofertę Zagród Edukacyjnych, Gospodarstw Ekologicznych, Hitów turystyki wiejskiej.
Materiały będą zawierały ofertę turystyki wiejskiej z całej Polski, a w szczególności z Wielkopolski. Dla odwiedzających stoisko przewidziane są liczne konkursy, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Wszyscy goście będą mogli wziąć udział w pokazach twórców ludowych, które będą odbywały się na stoisku podczas wszystkich dni targowych.

 

 

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Projekt współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach pomocy technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Projekt realizowany na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.