Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Produkt LESSLANDIA - KRAINA LESSOWYCH WĄWOZÓW DLA DZIECI bierze udział w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego '2017. 

 

Aby oddać ważny głos należy na Facebooku w wydarzeniu utworzonym przez LROT (Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną) zalajkować zdjęcie przedstawiające odpowiednią atrakcję. Na Lesslandię można głosować pod następującym linkiem: 

 

Lesslandia - Kraina Lessowych Wąwozów dla dzieci

 

Lesslandia to Kraina Lessowych Wąwozów dla dzieci - obszar skupiający atrakcje, których wiodąca działalność związana jest z turystyką dziecięcą i ofertą aktywnego i twórczego wypoczynku dzieci. Są to obiekty wyposażone w infrastrukturę turystyczną przystosowaną do turystyki dziecięcej. Lesslandia (jako obszar Krainy Lessowych Wąwozów) to idealne miejsce na wakacyjny pobyt, weekendową wycieczkę dla rodzin z dziećmi czy też wycieczkę klasową. Na dzieci czeka tu nauka poprzez zabawę, odkrywanie osobliwości przyrody, historii regionu, jego tradycji. Zabawę zapewnią zwierzyńce, parki zamieszkiwane przez niezwykłe stwory, oryginalne muzea. Wszystko to w otoczeniu urokliwych krajobrazów i tajemniczych wąwozów lessowych. Oferta adresowana jest do rodzin z dziećmi oraz grup dziecięcych. 

 

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA NA LESSLANDIĘ!