Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Polski Holding Hotelowy założył fundację „Hotele dla Medyków , której głównym celem jest finansowanie noclegów dla kadry medycznej opiekującej się osobami zakażonymi koronawirusem. Osoby te będą mogły skorzystać bezpłatnie z noclegów w hotelach. Chodzi o to, by lekarze, którzy pracują na pierwszej linii mieli stworzone odpowiednie warunki do odpoczynku bez konieczności wracania do domu i narażania swoich rodzin na ryzyko zakażeń.
Polski Holding Hotelowy wpłacił już na konto fundacji pierwszy milion złotych. Wsparcie finansowe deklaruje też Polski Holding Nieruchomości, Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” oraz Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych. Na chwilę obecną kwota, którą będzie dysponowała fundacja wynosić będzie w sumie 3 mln 250 tys. zł.

W związku z powyższą informacją Polska Organizacja Turystyczna skierowała prośbę do Lokalnej Organizacji Turystycznej „Kraina Lessowych Wąwozów”, aby rozpowszechnić tą akcje w śród naszych członków. 
 
 
Wszystkich, którzy posiadają obiekt noclegowy i chcieli by udostępnić go na izolatoria zapraszamy do kontaktu: info@kraina.org.pl  

Źródło: www.phh.pl