Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Wrześniowy weekend pełen smaków! Rusza I Festiwal Smaków Food Trucków w Puławach.

Co? I Festiwal Smaków Food Trucków w Puławach
Kiedy? 7-8.09.2019 r.

O której? sobota 12:00-21:00, niedziela 12:00-20:00
Gdzie? Marina Puławy, ul. Portowa 3

Nie daj się jesiennej chandrze! U nas wakacyjny klimat trwa w najlepsze. Spędź smakowity weekend na Festiwalu Smaków Food Trucków. Już7 i 8 września szykuje się porządna wyżerka w pięknych okolicznościach przyrody! Spotykamy się na Marinie Puławy (ul. Portowa 3).


Powroty z wakacji nie należą do najprzyjemniejszych, więc wychodzimy Wam naprzeciw. Po wakacyjnym odpoczynku, mieszkańcy Puław będą mieli okazję przywołać wspomnienia minionych podróży i zasmakować wkuchniach całego świata. Próbowanie tych wszystkich pyszności smakuje jeszcze lepiej w towarzystwie rodziny i przyjaciół, a szczególnie po wakacyjnej rozłące.

7 i 8 września Marina Puławy zmieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, serwujące zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach wydarzenia przygotowaliśmy specjalną strefę dla dzieci, czy też strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Zapraszamy także do udziału w konkursach i zawodach, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

 

Zapraszamy na Festiwal Smaków Food Trucków w Puławach. Czekamy na Was7 i 8 września. W sobotę od godziny 12:00 do 21:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00. Wstęp bezpłatny.

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia:

 

www.facebook.com/events/576369299559140/