Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

W Puławach na czas zimowych ferii przygotowano mnóstwo atrakcji.


Oferta Puławskiego Ośrodka Kultury "Dom Chemika" 

 

POK "Dom Chemika" przygotował warsztaty plastyczne, spotkania ze sztuką ludową, zajęcia taneczne i teatralne, pokazy filmów niespodzianek oraz koncerty i spektakle teatralne.

Bogata oferta skierowana jest zarówno do najmłodszych, jak i trochę starszych uczniów, ale także ich rodzice znajdą w tym roku coś dla siebie. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na plakatach oraz pod numerem tel.: 81 887 96 01.

 

Dodatkowo, już po raz trzeci odbędą się warsztaty wokalne Roberta Sosika, tym razem pod hasłem muzyki musicalowej. Natomiast po raz pierwszy w ofercie pojawią się w tym roku warsztaty bębniarskie prowadzone przez Sylwię Wójcik, które wprowadzą uczestników w gorące rytmy brazylijskiego karnawału. Uczestnicy warsztatów wokalnych i bębniarskich zaprezentują efekty swojej pracy podczas koncertu finałowego, który odbędzie się 28 stycznia o godz. 16:00 na sali widowiskowej POK „Dom Chemika".


Zapisy na wszystkie płatne zajęcia przyjmowane są w kasie POK "Dom Chemika" - wykupienie biletu jest równoznaczne z potwierdzeniem obecności. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na zajęcia bezpłatne przyjmowane są na portierni POK "Dom Chemika".

 

 

 

 


Oferta Miejskiego Ośrodka Sportu i Turystyki 

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach wraz z Puławskim Towarzystwem Krzewienia Kultury Fizycznej przygotowały na ferie sportowo - rekreacyjną ofertę skierowaną do najmłodszych mieszkańców Puław. W niektórych punktach programu udział mogą wziąć także rodzice. MOSiR administruje wieloma nowymi obiektami sportowo - rekreacyjnymi, zatrudniając przy tym doświadczoną kadrę trenerską, o czym świadczą sukcesy młodych sportowców z Puław. Wsparcia inicjatywie udziela także profesjonalna kadra TKKF. Dzięki temu dwa tygodnie ferii zimowych z MOSiRem i TKKFem są gwarancją poprawy zdrowia i kondycji każdego dziecka.

 

Obiekty MOSiR w Puławach: Lodowisko Miejskie, Puławskie Korty Tenisowe, Hala Sportowa MOSiR wraz z pływalnią krytą.

 

Obiekty TKKF: wypożyczalnia sprzętu sportowego przy ulicy Wróblewskiego 15, siłownia Relax przy ulicy Niemcewicza 3.

 

 


 

 

 

Oferta Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego i Fabryki Inspiracji

 

W tym roku Puławski Park Naukowo - Technologiczny oraz Fabryka Inspiracji wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców przygotowały specjalną ofertę. Przez całe ferie, każdego dnia dzieci będą mogły wziąć udział w jednym z warsztatów, które odbywać się będą w godzinach od 7.00 do 15.00 w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym. Koszt udziału w jednym warsztacie wynosi 80 zł. Nie trzeba wobec tego płacić za cały turnus. Można zdecydować się tylko na wybrane dni. Dzieci mogą przychodzić z koleżanką, kolegą lub z kuzynem, który właśnie przyjechał na ferie. Cena uwzględnia: materiały na zajęcia, opiekę wykwalifikowanej kadry, ubezpieczenie uczestników NNW, wyżywienie: drugie śniadanie (sok + przekąska), dwudaniowy obiad. Więcej informacji oraz rezerwacja miejsc: tel. 503 861 681, biuro@fabrykainspiracji.edu.pl.

 

 


 

Oferta Biblioteki Miejskiej w Puławach: