Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Trwają ferie dla województwa lubelskiego. Poniżej zamieszczamy ofertę atrakcji przygotowanych przez ośrodki kultury z gmin Krainy Lessowych Wąwozów.

 

KRAINA LESSOWYCH WĄWOZÓW NA FERIE


GMINA WOJCIECHÓW- OFERTA GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W WOJCIECHOWIE

 

 


 

MIASTO PUŁAWY - OFERTA PUŁAWSKIEGO OŚRODKA "DOM CHEMIKA" 

 

Jak co roku, Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika" przygotował mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży. Przez dwa tygodnie, od 27 stycznia do 11 lutego, w ośrodku odbywać się będą warsztaty plastyczne, teatralne, spotkania ze sztuką ludową, zajęcia literackie, pokazy filmowe, a także spektakle teatralne i koncerty.

Ferie rozpoczną się koncertem w wykonaniu uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego i Podyplomowego Studium Muzycznego. Kolejne dni przyniosą nam warsztaty plastyczne, balonowe, literackie i teatralne, a także warsztaty improwizacji teatralnej. Finałem pierwszego tygodnia będzie pokaz spektaklu dla dzieci "Jaś i Małgosia" w wykonaniu pracowników POK "Dom Chemika", na który zapraszamy 2 lutego o godz. 17:00 do Puławskiej Galerii Sztuki.

Drugi tydzień ferii upłynie pod znakiem musicalowych warsztatów wokalnych, które poprowadzi Robert Sosik. Będzie także można przyjść na bezpłatną projekcję filmu niespodzianki oraz skorzystać z bogatej oferty warsztatowej. W programie drugiego tygodnia ferii są również półkolonie zimowe na stoku.

Bogata oferta skierowana jest zarówno do najmłodszych, jak i trochę starszych uczestników. Warsztaty, koncert i spektakl odbędą się w budynku pawilonu wystawowego POK przy ul. Wojska Polskiego 4.

Szczegółowe informacje odnośnie wydarzeń na plakatach oraz stronie www.domchemika.pl oraz pod numerem tel.: 81 887 96 01. Zapisy na wszystkie płatne zajęcia przyjmowane są w kasie POK „Dom Chemika" (tel.: 81 886 20 24). Liczba miejsc jest ograniczona. Regulamin oraz kartę zgłoszenia można odnaleźć na stronie POK.

 

Szczegółowe informacje na plakatach zamieszczonych poniżej: 

 

FERIE ZIMOWE W POK "DOM CHEMIKA"

 

PÓŁKOLONIE ZIMOWE W PUŁAWACH

 

MUSICALOWE WARSZTATY WOKALNE

 

WARSZTATY IMPROWIZACJI TEATRALNEJ 

 

SPEKTAKL JAŚ I MAŁGOSIA


 

 

KOŃSKOWOLA -OFERTA GMINNEGO OŚRODKA KULTURY

 

 W zimowe ferie nuda nie grozi! GOK w Końskowoli zaprasza dzieci - tutaj najmłodsi spędzą "urlop od szkoły" w ciekawy i aktywny sposób. Przez pierwszy oraz drugi tydzień ferii odbędą się różnorodne warsztaty poprowadzone przez naszych instruktorów. Podczas czterogodzinnych bloków przewidziano wiele atrakcji m. in.: zajęcia artystyczne, seanse kinowe, zabawy ruchowe i wycieczki.

Zajęcia prowadzone będą od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 14.00 w terminie od 29 stycznia do 9 lutego 2018 r.

Zapisy na zajęcia prowadzą pracownicy GOK - można zgłosić swoje dziecko osobiście w siedzibie. Więcej informacji pod numerem telefonu 81 881 62 69.KAZIMIERZ DOLNY - FERIE Z KAZIMIERSKIM OŚRODKIEM KULTURY, PROMOCJI I TURYSTYKI 

 

 

 

 


 GMINA PUŁAWY - OFERTA GMINNEGO OŚRODKA KULTURY

 

Gminny Ośrodek Kultury w Gołębiu przygotował na okres ferii ciekawą ofertę skierowaną do najmłodszych. Program zaplanowanych wydarzeń w załącznikach poniżej. 

 

 

FERIE ZIMOWE W GOK W GOŁĘBIU 

 

OFERTA NA FERIE ŚWIETLICY GOK W BOROWEJ 

 

BAL MASKOWY W GMINNYM OŚRODKU KULTURY W GOŁĘBIU

 

TEATRZYK KUKIEŁKOWY W GOK W GOŁĘBIU

 

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W GOK W GOŁĘBIU

 


GMINA KARCZMISKA -OFERTA GMINNEJ BIBLIOTEKI I DOMU KULTURY W KARCZMISKACH

 

 


 

 FERIE ZIMOWE Z KSIĄŻKĄ - OFERTA BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W PUŁAWACH 

 

 

 
 
 
 
 
 

GMINA JANOWIEC - FERIE Z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY W JANOWCU 
 
Zapraszamy do zapoznania się z programem zajęć feryjnych w Gminnym Ośrodku Kultury w Janowcu. Wszystkich informacji udziela i zapisy prowadzi  GOK w Janowcu - tel. 81 881 52 89.