Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

1 maja 2018 w Puławach odbędzie się kolejna edycja rowerowego wyścigu Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2018. Organizatorzy przygotowali trasy na czterech dystansach: Hobby (7 km) start 10:30, Fit (23 km) start 11:30, 1/2 Pro (43 km) 12:00 i Pro(67 km).

 

Miejsce: Port Marina Puławy. Zapraszamy do zapisów: poniedziałek (15:00-17:00), wtorek (08:00-12:00).

 

 

 

Spróbować swoich sił będą mogli zarówno maratończycy, jak i wszyscy ci, którzy są na początku sportowej drogi. W ślad za miłośnikami jednośladów mogą też ruszyć całe rodziny, ponieważ dla każdego przewidziane są atrakcyjne zajęcia. Maraton w Puławach to trasa pełna jarów, wąwozów, technicznych podjazdów, prowadząca przez teren Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Wśród wyzwań nie braknie tradycyjnej już przeszkody, czyli wjazdu na narciarski stok w miejscowości Parchatka. Ostygnąć z emocji będzie możnaw porcie Marina Puławy, gdzie zlokalizowane będzie rowerowe miasteczko.

Prezydent Puław, który objął imprezę honorowym patronatem.

Do walki zagrzewać będzie gwiazda polskiego kolarstwa, Cezary Zamana. Sportowiec ma na koncie liczne sukcesy, w tym m.in. tytuł Mistrza Polski z 1999 roku oraz zwycięstwo w Tour de Pologne w 2003 roku. Podczas 17-letniej kariery wziął udział w ponad 2000 wyścigach. Sportowiec nie spoczął na laurach i do dziś jest aktywnym kolarzem. Obecnie zajmuje się organizacją wyścigów Cisowianka Mazovia MTB Maraton.

 

Zapraszamy serdecznie.