Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

 Zbliża się kolejna edycja niezwykle popularnego Biegu Szlak Trafi. W tym roku impreza jest organizowana 5 sierpnia. Choć zapisy do udziału w biegu zakończyły się i lista uczestników jest już zamknięta zachęcamy do podpatrywania zmagań zawodników z wymagającymi trasami. Poza biegiem w miejscu organizacji imprezy będzie także odbywał się piknik i jarmark. 

 

Nieco informacji o samym biegu:

 

Na zawodników czeka wymagająca trasa biegnąca głębokimi lessowymi wąwozami z licznymi podbiegami i zbiegami. 

  • Trasa 7 kilometrów - Start i meta biegu zlokalizowane będą pod Karczmą Parchatka. Start zaplanowany na godzinę 10:00, przybycie ostatniego zawodnika na 11:30. Trasa biegu zostanie wyznaczona na pieszych szlakach niebieskim i czarnym oraz na leśnych duktach i polnych drogach.
  • Połmaraton Start i meta biegu zlokalizowane będą pod Karczmą Parchatka.Start zaplanowany na godzinę 10:20, przybycie ostatniego zawodnika na 13:20. Trasa biegu zostanie wyznaczona na pieszych szlakach niebieskim i czarnym oraz na leśnych duktach i polnych drogach.
  • Ultra - Start biegu odbędzie się na Zamku w Kazimierzu Dolnym. Meta zlokalizowana będzie pod Karczmą Parchatka. Start zaplanowany jest na godzinę 5:00, a meta 14:00.Trasa biegu zostanie wyznaczona w 95% na pieszych szlakach czarnym, niebieskim, czerwonym i zielonym oraz na leśnych duktach i polnych drogach, z pominięciem dróg asfaltowych.

Uczestnictwo w biegu to także doskonała okazja do poznania malowniczych wąwozów lessowych w szczególności w okolicach Parchatki i Kazimierza Dolnego.