Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

W najbliższą niedzielę, 3 września, Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika" zaprasza na kolejne warsztaty z cyklu Akademia Wspólnej Zabawy. Tym razem będą to warsztaty gier planszowych. Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku od 5 roku życia i ich rodziców i opiekunów.

 

Warsztaty rozpoczną się o godzinie 10.00 na patio Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika" i potrwają do godziny 13.00. Można dołączyć w każdej chwili, warsztaty mają charakter otwarty i nieodpłatny!


Wszyscy rodzice znają gry planszowe takie jak "chińczyk" czy "wilk i owce" jednak w dzisiejszych czasach istnieją tysiące bardzo ciekawych i atrakcyjnych tytułów, które idealnie sprawdzą się w gronie rodzinnym skutecznie odciągając dziecko od tabletu czy komputera. Podczas warsztatów z wykorzystaniem gier planszowych rodzice poznają najbardziej atrakcyjne gry planszowe, a także dowiedzą się jak "przebrnąć" przez instrukcję i jakie gry kupować, aby dziecko chętnie grało w nie ponownie. Warsztaty poprowadzi  Grajdołek.


Warsztaty gier planszowych realizowane są w ramach projektu Akademia Wspólnej Zabawy dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


Więcej na temat projektu na: www.domchemika.pl/akademia-wspolnej-zabawy