Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Termy Pałacowe Nałęczowianka

Rodzaj obiektu Hotel
Właściciel: Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” S.A.
Adres: ul. Paderewskiego 1
24-140 Nałęczów

Gmina Nałęczów
E-mail: rezerwacje@zlun.pl
Telefon: 81 50 16 027
Ilość pokoi: 72
Ilość miejsc: 138
Znajomość języków obcych
Angielski ,

Ceny:
Cena za cały pokój/mieszk: 210.00 PLN do 450.00 PLN
Cena za osobę: 145.00 do 225.00


Wyżywienie
Dostęp do kuchni: Nie
Angielski Czynne gospodarstwo rolneWynaczone miejsce do parkowaniaUdogodnienia dla osób niepełnosprawnychDostęp do internetuOdległość do kawiarni - 0kmOdległość do restauracji - 0kmMożliwość jazdy konnej - 3kmMożliwość wędkowania - 4kmWypożyczalnia rowerów - 1kmOdległość do basenu - 0kmOdległość do wypożyczalni nart - 10kmOdległość od SPA - 0km
Lokalizacja na mapie
Opis:
Pobyt w Termach Pałacowych usytuowanych w centrum zabytkowego parku to wyjątkowa oferta odpoczynku, relaksu i komfortu. Przechodząc w szlafroku z pokoju do części zabiegowej możesz skorzystać z szerokiej oferty hydroterapii: aerobik w basenie, masaż Aquatonic, bicze szkockie, hydromasaże, kąpiele perełkowe, masaż limfatyczny oraz masaże manualne i okłady fango.
Termy Pałacowe to elegancki ośrodek oferujący usługi hotelowe, zabiegowe, konferencyjne i gastronomiczne. Część hotelowa może przyjąć 100 osób w pokojach dwuosobowych. Pokoje urządzone są wygodnie i nowocześnie. Do dyspozycji są pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Restauracja Termy Pałacowe zaprasza na śniadania, obiady i kolacje, urocze wieczorki przy świecach i muzyce, rauty i spotkania towarzyskie. Obiekt przygotowany jest na przyjęcie grup oraz organizacje spotkań, szkoleń i konferencji. Dla Gości dostępne są dwie sale konferencyjne w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny. Obok budynku jest duży parking.
JACUZZI na świeżym powietrzu w stylu skandynawskim - 100 zł za godzinę relaksu w domkach drewnianych obok Term Pałacowych, w cenie butelka wina.


Informacje dodatkowe
Stworzyliśmy pakiety z bogatym programem odnowy biologicznej i kosmetyki upiększającej:

Pakiety SPA: Bierz co chcesz, Magia SPA, Magia Piękna, Dotyk Luksusu, Magiczny Dotyk, Tydzień w Raju. Pakiety Medical: diagnostyka dla biznesmana, Magia Zdrowia, Tydzień dla serca, tygodniowy turnus odchudzający.
Lista typów pokoi
Lp. Typ Łazienka Ilość pokoi Ilość miejsc Łóżka 1/os Łóżka 2/os Cena os.  
1 Pokój standard jednoosobowy 7 1 0 1 210.00
2 LUX 13 2 0 1 170.00
3 Apartament 3 2 0 1 200.00
4 Apartament VIP 3 2 0 1 225.00
5 Pokój standard dwuoosbowy 46 2 2 0 145.00
Opinie
    Brak opinii
Twój komentarz
E-mail:
Nick/Pseudonim:
Komentarz:
Ocena:
Ile to jest 4+9=
Dodaj zdjęcie: