Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

   Za nami 30. edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu. Impreza trwała od 1 do 3 lutego 2019 r. Przez 3 dni odbyło się mnóstwo spotkań, rozmów oraz wydarzeń branżowych.

   W Targach wzięło udział blisko 200 wystawców, którzy zaprezentowali atrakcje regionów, a także oferty wyjazdów, tych dalszych, jak i bliższych. Podczas TOUR SALON mogliśmy doświadczyć kultury śląskiej, poczuć zapach świętokrzyskiego lasu, odkryć wielkopolskie szlaki, a także poznać bardziej odległe destynacje jak Dominikana, Peru czy Boliwia.

W dalekie zakątki świata zabrali nas także goście specjalni FestiwaluPodróżników TOUR SALON: Tomasz Zubilewicz, Miłka Raulin, Szymon Radzimierski, Jarosław Kuźniar, Kuba Wrotek, Monika Bruch, Mateusz Waligóra, Ania Grebieniow, Kasia i Łukasz 9blog: Gdzie słońce dla nas wschodzi), Klub Podróżników Soliści.

Stoisko Regionu Lubelskiego na którym prezentowała się Kraina Lessowych Wąwozów, było bardzo licznie odwiedzane przez turystów. Padało mnóstwo pytań o bazę noclegową, a mapy ze szlakami rowerowymi schodziły niczym "świeże bułeczki". Turystów z wielkopolski interesowały przede wszystkim atrakcje regionu. Na stoisku zorganizowane zostały konkursy wiedzy o Regionie w których można było wygrać atrakcyjne nagrody. Materiały o Krainie Lessowych Wąwozów dostępne były również na stoisku "Odpoczywaj na wsi" Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

   Dziękujemy naszym gościom za te wspaniałe emocje i dziękujemy wszystkim tym, którzy odwiedzili TOUR SALON i  zdecydowali się wybrać razem z nami w podróż!