Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

   6 stycznia Orszak Trzech Króli przejdzie również ulicami Opola Lubelskiego.Trzej Królowie złożą dary: mirrę, kadzidło i złoto w szopce na skwerku Opolskiego Centrum Kultury o godz. 14:00, gdzie będzie miało miejsce wspólne kolędowanie na świeżym powietrzu.
   Podczas uroczystości orszakowych odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu na „Strój Biblijny z szopki Bożonarodzeniowej", do którego udziału zapraszamy (szczegóły na stronie internetowej www.ockopolelubelskie.pl oraz na Facebooku)
O godzinie 18.00 w sali widowiskowo-kinowej Opolskiego Centrum Kultury odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej.
   Do udziału w orszaku zapraszamy wszystkich ludzi: dzieci i młodzież, rodziców, dziadków, a także nauczycieli, wychowawców i opiekunów, przedstawicieli instytucji, organizacji, stowarzyszeń oraz wolontariuszy (bez względu na wiek). Każdyuczestnik otrzyma koronę i śpiewnik.
Organizatorem orszaku jest Opolskie Centrum Kultury, Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia NMP w Opolu Lubelskim oraz Fundacja Orszak Trzech Króli. Serdecznie zapraszamy.